Ostrov Brač 

má pre každého niečo a najznámejší je plážou Zlatni rat v meste Bol. Bol je obľúbenou lokalitou surfistov a všetkých milovníkov vodných športov. V menších mestách na Brači ako je Milna, Supetar alebo Bobovišća ľahko nájdete pokoj a ticho v autentickej kamennej architektúre. Pre každého, kto chce cítiť pravú rybársku atmosféru je Postira miestom, ktoré má navštíviť. Je to malé rybárske miesto, v ktorého blízkosti sa nachádza zátoka Lovrenčina, vhodné miesto na rybací piknik. Brač je známy aj kameňom, z ktorého sú vyrobené mnohé kultúrne pamiatky v Chorvátsku aj vo svete.

Supetar

Toto malebné mesto leží na severnom pobreží ostrova Brač. Je najväčším mestom ostrova. Turisti ocenia km dlhé zlatožlté pláže s krištáľovo čistým morom, lemované príjemnými romantickými zákutiami borovicových lesov, ktorých konáre siahajú až k morskej hladine. Nájdem tu množstvo kaviarničiek s posedením pri živej hudbe, tanečné terasy, reštaurácie, obchodíky, zábavné atrakcie, bohaté športové vyžitie.

Šport a zábava:

tenisové kurty s večerným osvetlením, vodné športy na pláži - windsurfing, požičovňa vodných skútrov, prenájom lehátok a slnečníkov, tobogan, potápanie, zábavný park - hracie automaty, biliard, detský vláčik, viacúčelové ihriská, spoločenský život v meste - množstvo kaviarní, pizzérií, disco-barov, reštaurácií s tanečnou terasou, tradicionálne konoby s miestnymi špecialitami, možnosť prenajatia cestných skútrov, bicyklov, člnov, áut. 

Možnosť výletov:

Islandtour, návšteva najkrajšej chorvátskej pláži, "Zlatni rat" v Bole, panoramatický výhľad z najvyššej hory ostrova Brač - Vidova Gora, rafting v Omiši, návšteva miest - Split, Trogir, Šibenik, Dubrovník, návšteva okolitých národných parkov, parkov prírody.