Martinské hole 

Apartmánový dom NOVÁ PONORKA

Poloha: 

Nachádza sa na Martinských holiach priamo pri lyžiarskych vlekoch, 50 m od nástupnej stanici. Leží v nadmorskej výške 1456 m.n.m. Je známe výbornými snehovými podmienkami, kvalitnými lyžiarskymi traťami, nádhernou prírodou a výhľadom na okolité slovenské horstvá a samotné mesto Martin. Nadmorská výška a klimatické podmienky sú predpokladom dlhej zimnej sezóny - od decembra do apríla, s dostatočným množstvom prírodného snehu. Apartmánový dom sa nachádza v okresnom meste Martin, v Žilinskom kraji. Má dobrú polohu na Hornom Považí, v Malej Fatre, Rajeckej doline, Turčianskej kotline a v Turci.

Vybavenie: recepcia, reštaurácia, úschovňa lyží, sušičom lyžiarok a parkoviskom

Štúdio Typ A

Štúdio 2+1, (veľkosť obytnej plochy 33 m  2)

Ubytovanie v štúdiách typu A je vhodné pre 2-3 členné rodiny. Štúdio pozostáva z jednej miestnosti v ktorej sa nachádzajú 2 lôžka + prístelka, kuchynský kútik (dres, 2 platnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), jedálenský kútik, TV, sprcha/WC, priestranná chodba, väčší balkón.

Štúdio Typ B

Štúdio 3+1, (veľkosť obytnej plochy 42 m  2)

Ubytovanie v štúdiu typu B je vhodné pre maximálne 4 osoby. Štúdio pozostáva z jednej miestnosti, v ktorej sa nachádzajú 3 lôžka + prístelka, kuchynský kútik (dres, 2 - platnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), jedálenský kútik, TV, sprcha/WC, priestranná chodba, väčší balkón.

Apartmán typ A

Apartmán typ A 3+1, (veľkosť obytnej plochy 40 m  2)

Ubytovanie v apartmánoch typu A je vhodné pre maximálne 4 osoby. Apartmán pozostáva z dvoch miestnosti. Obývacia miestnosť: posteľ pre 1-2 osoby, kuchynský kútik (dres, 2 - platnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), jedálenský kútik, TV. Spálňa: v spálni sa nachádza manželská posteľ. Sprcha/WC, priestranná chodba, väčší balkón.

Apartmán typ B

Apartmán typ B 4+2, (veľkosť obytnej plochy 45 m )

Ubytovanie v apartmánoch typu B je vhodné pre maximálne 6 osôb. Apartmán pozostáva z dvoch miestností. Obývacia miestnosť s kuchynským kútom (dres, 2-platnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), jedálenský kútik, TV, posteľ pre 1-2 osoby, prístelka pre 1 osobu. V spálni sa nachádza 1 x manželská posteľ + možná prístelka. Sprcha, WC, priestranná chodba, väčší balkón.

Cenník