Vysoké Tatry - Veľký Slavkov

Poloha: 

Ubytovanie je situované v krásnom prostredí Vysokých Tatier, v tichej časti obce Veľký Slavkov, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti 6 km a 8 km od Starého Smokovca. Vďaka výbornej polohe a v obklopení nádhernej prírody Tatranského národného parku predstavuje celoročne ideálny východiskový bod pre uskutočnenie rôznych turistických prechádzok, cyklistických a horských túr. Obec je priamo spojená Tatranskou elektrickou železnicou (TEŽ) s okolitými tatranskými osadami. Charakteristickým črtami Vysokých Tatier sú stovky km rôznych turistických trás, nádherné plesá, malebné horské chaty a v neposlednom rade panenská príroda. Krátke prechádzky, ľahké, stredne ťažké a ťažké túry - každému podľa chuti a schopností.

Stravovanie:

V každom objekte sa nachádza kuchynský kút, kde je možné si pripraviť jednoduché jedlá. Možnosť doobjednania raňajok, polpenzie, plnej penzie v reštaurácii Salaš, ktorá sa nachádza priamo v resorte. Reštaurácia Salaš ponúka slovenské špeciality.

Parkovanie:

Parkovisko sa nachádza priamo v areáli objektu, je nestrážené, bezplatné

Chaty Tatry Holiday

Chata LUX

Dvojpodlažná chata vhodná pre max. 7 osôb (veľkosť obytnej plochy 70 m )

Spálňa: 1 x 2 lôžková izba, 1 x 3 lôžková izba. Spálne sa nachádzajú na poschodí. V prízemnej časti je obývacia miestnosť s 1 rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, TV/SAT, kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, vonkajšie posedenie pred chatou. K niektorým chatám patrí terasa.

Chata Standard

Dvojpodlažná chata vhodná pre 4-8 osôb (veľkosť obytnej plochy 70 m 2 )

Spálňa 1 x 2 lôžková izba, 1 x 4 lôžková izba. Spálne sa nachádzajú na poschodí. V prízemnej časti je obývacia miestnosť s 2 rozkladacím pohovkami, TV/SAT, kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, vonkajšie posedenie pred chatou. 

Domčeky Tatry Holiday

Dvojpodlažný domček je vhodný pre 4-12 osôb (veľkosť obytnej plochy 95 m )

Spálňa 2 x 3 lôžková izba + možná prístelka. Spálne sa nachádzajú na poschodí. V prízemnej časti je obývacia miestnosť s 2 rozkladacím pohovkami pre 4 osoby, TV/SAT, kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, terasa. Na terase sa nachádza záhradné posedenie pre 4 osoby, internetová prípojka. 

Apartmány Tatry Holiday

Apartmán typ A

4- lôžkový apartmán s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 58-80 m )

Zloženie: 1 x spálňa s 2 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 lôžkami + možnosť 2 prísteliek, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojpaltnička a varná kanvica.

Apartmán typ B

6 - lôžkové apartmány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 78 m )

Zloženie: 2 x spálňa s 2 a 3 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 pohovkami, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, internetová prípojka.

Štúdio

2 - lôžkové štúdiá s možnosťou prísteliek (veľkosť obytnej plochy 48 m )

V štúdiu sa nachádza 1 x manželská posteľ + možnosť 2 prístelek, TV. Kuchynský kútik, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, balkón, internetová prípojka. 

Štúdiá Tatry Holiday

2 - lôžkové štúdiá s možnosťou prísteliek (veľkosť obytnej plochy 28 m )

V štúdiu sa nachádza 1 x manželská posteľ + možný prístelok, TV. Kuchynský kútik, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, internetová prípojka.